Минулої суботи, 23 червня, компанія “Миронівський хлібопродукт” відзначала в Миронівці своє 20-річчя: гучно, весело. щедро – без жодної спроби зекономити ні на співробітниках, ні на мешканцях міста.

Класний концерт, вітання, подарунки – все на рівні, який має компанія міжнародного масштабу.

До речі, приїжджаючи в інші міста України в справах, даючи відповідь на запитання звідки приїхав (особливо часто це звучить в бізнессередовищі), відповідь – з Миронівки, завжди викликала достатньо серйозну цікавість і повагу до міста. Причиною цьому є саме “Миронівський хлібопродукт” – бренд знає мало не весь світ. Тому, з точки зору людей, поза межами Миронівки є бачення Миронівки, як дуже заможного міста. В чомусь це й справедливо, але далеко не у всьому. Всі, без винятку, податки сплачені компанією  йдуть в бюджет району, місто не отримує нічого.  А районна рада та адміністрація фінансують, як правило, лише села. Але це тема окремої статті, а сьогодні про “наслідки” свята для міста Миронівка.

В соцмережах була велика дискусія щодо можливого пошкодження покриття стадіону.

Міський голова Миронівки Віталій Миколайович Савенко повідомив – глобальних збитків і пошкоджень не відбулося. Є невеликі локальні, які за пару тижнів самоліквідуються. Так що “зрада” не відбулась – все нормально.

Що отримало місто і район – задоволення від  класного шоу і концерту, святково і весело проведений час напередодні Дня Молоді. В якості подарунка –  жителям міста і району Миронівська районна лікарня від компанії отримала сертифікат на отримання сучасного реанімобіля (вартість даного реанімобіля близько 6 млн. грн.).

Потрібен він миронівчанам – однозначно ДУЖЕ потрібен. На тих “недобитках”, що має сьогодні в розпорядженні Миронівська ЦРЛ не те що хворих рятувати, на них пересуватись небезпечно.

Тому дякуємо “Миронівькому хлібопродукту” за створені ними робочі місця, за свято і щедрий подарунок.

Вам наші вітання і подальшого динамічного зростання.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

11 − nine =

Очистити формуВідправити