Сьогодні ми черговий раз у Маслівському аграрному коледжі  ім. П. Х. Гаркавого Білоцерківського національного аграрного університету.

Поговоримо з директором коледжу пані Пахович Наталією Марцинівною про особливості вступної кампанії 2018 року та про те чим цікавий коледж для майбутніх студентів, наскільки цікаві випускники коледжу для роботодавців України та закордону.

Запрошуємо до нашого навчального закладу на навчання. День відкритих дверей 24 лютого. 

У 2017 році в Україні розпочалося реформування в галузі освіти, певні зміни відбулись і в нашому навчальному закладі.

Але перш за все, на початку нового року хочемо розповісти про свої досягнення, які ми мали за попередній період. З цього приводу були звітні збори перед колективом коледжу та адміністрацією університету  за проведену роботу та плани на майбутнє. Всі плани звичайно зв’язані із студентом. Безпосередньо проводиться профорієнтаційна робота серед випускників шкіл, наших майбутніх студентів.Ми можемо забезпечити нашого студента якісною освітою, батьки студентів мають всі підстави бути впевненими в тому, що їхні діти отримають не лише диплом молодшого спеціаліста, а разом з тим матимуть доступ для отримання повної вищої освіти.

Рівень коледжу  цікавий в тим, що 60% – це практики, переважно по спеціальностях  технологічного напрямку. Студент одночасно з теоретичними знаннями одержує необхідні практичні навички. Це є спеціаліст-фахівець, який на своєму рівні  буде виконувати ті завдання, які важливі для сільськогосподарського  виробництва.

Навчальний заклад має навчально-дослідне господарство, що включає 620 гектарів землі, машинно-тракторний парк, навчально-дослідну ферму, колекційно – дослідне поле, яке інтенсивно використовується в навчальному процесі та слугує для відпрацювання практичних навичок студентів. Також студенти мають можливість пройти практику за кордоном в  Данії та Польщі, Америці, Німеччині – отримати знання з сучасних аграрних технологій та й непогано заробити.

За правилами прийому, вступ на базі 9 класів здійснюється за внутрішніми іспитами. На базі 11 класів за результатами ЗНО з української мови та математики або біології на другий курс, у випадку якщо випускник  школи здав ЗНО та результат нижчий за мінімальний, він може на основі свідоцтва  за 9 клас вступити на перший курс коледжу, але тільки на контрактну основу.

Випускники ПТУ вступають за ступеневою освітою на третій курс навчання.

Особливістю вступу у 2018 році є обов’язкова наявність біометричних паспортів, крім осіб, яким виповниться 14 років після 01 травня 2018 року.

З 2018 року введено здачу ДПА у вигляді ЗНО після другого курсу. Дана оцінка потрібна для внесення в атестат. Студенту коледжу з незадовільною оцінкою (1,2,3), буде надаватися право перездачі, студент не буде відрахований з навчального закладу та отримає диплом молодшого спеціаліста.

В навчальному закладі готують на рівні молодшого спеціаліста  також фахівців економічного напрямку, це  «Менеджмент» та «Фінанси», дуже цікава для роботодавців спеціалізація «Автомобільний транспорт».

В нашому коледжі можна здобути спеціальність, котра дасть можливість працювати в межах регіону, не виїжджаючи в пошуках роботи і достойного заробітку десь далеко

Тож запрошуємо до нашого навчального закладу на навчання. День відкритих дверей 24 лютого.

 

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

15 − 13 =

Очистити формуВідправити