• robota-za-kordonom
  • atskava
  • atsukraine

П’ятниця 23 червня була багата на події. Однією з них було свято День державної служби.

За рішенням Генеральної Асамблеї ООН щорічно 23 червня світова спільнота відзначає День державних служб.
В Україні День державного службовця відзначають, починаючи з 2003 року, згідно з відповідним Указом Президента України.

Цього ж дня президент Національної академії аграрних наук України Ярослав Гадзало озвучив як має проходити земельна реформа з точки зору науковців – аграріїв. В розробці позиції вчених приймав активну участь і Анатолій Степанович Даниленко разом з колективом БНАУ.

Власне кажучи все це ми вже чули неодноразово від Анатолія Степановича, але це вже офіційна позиція Національної академії аграрних наук України, тож даємо посилання “НААН озвучила своє бачення земельної реформи” та коментар співавтора концепції Анатолія Даниленка.

Тож ми привітали Анатолія Степановича Даниленка з святом Державного службовця і він озвучив своє бачення про те, як мають працювати Державні службовці. Саме працювати, а не імітувати діяльність на благо держави і громадян.

Не обійшли увагою і наш Миронівський район, поговорили про роботу депутатів і держслужбовців району. Прийшли до сумного висновку – на жаль деклароване ними далеке від виконаного. Що є причиною такого стану справ в Миронівському районі в інтерв’ю з Анатолієм Степановичем Даниленком на відео нижче:

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити