• atsukraine
  • atskava
  • robota-za-kordonom

З сайту Миронівської РДА: “… 29 червня 2017 року під керівництвом голови Миронівської районної державної адміністрації Ігоря Черногода відбулося засідання колегії райдержадміністрації. В її роботі взяли участь голова Миронівської районної ради Валентина Усик, …
На порядку денному розглянуто питання: Про стан підготовки навчальних закладів Миронівського району до роботи у новому навчальному році 2017-2018 роках.

… голова адміністрації дав доручення … посилити персональну відповідальність за забезпечення повного, якісного та своєчасного виконання актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, проведення комплексу заходів з підготовки навчальних закладів Миронівського району до роботи у новому навчальному році.”

Порадились, визначились і виділили кошти школам Миронівки на ремонт. Тепер прошу не сміятись – виділено по 4500 гривень на школу, плакати потрібно.

На фото вже закуплена фарба на 4500 гривень в одній із шкіл Миронівки – її можливо вистачить на ремонт одного класу, а що робити з іншими?

З таким фінансуванням краще взагалі нічого не виділяти – хоч люди сміятись над владою і виконанням нею розпоряджень Президента не будуть.

Оце реальна ситуація з відношенням високопосадовців миронівського району до доручень Президента України та про хороший фінансовий стан району. Якщо так все класно з грошима в районі, то чому так скромно виділено на ремонт шкіл?

Тож знову підуть з “шапкою по колу” директори шкіл, знову вийматимуть з напівпорожніх кишень кошти батьки учнів і даватимуть на ремонт школи.

Знаючи дану проблему Анатолій Степанович Даниленко і цього року допомагає школам міста і району з проведенням ремонту. І минулого допомагав, і перед тим щонайменше три десятиліття фінансує і підтримує школи і дитсадки району.

Так в неділю, 2 липня, отримала обіцяні батькам діток кошти на придбання лінолеуму директор 1 школи Миронівки. Чому лінолеум? 5 травня під час поїздок до ветеранів війни до Анатолія Степановича звернулись батьки учнів 1 школи з проханням придбати для школи лінолеум – прохання як і завжди виконано.

В понеділок 3 липня, за дорученням Анатолія Степановича Даниленка, були вручені кошти на закупівлю фарби в третю школу Миронівки.

І це лише один із епізодів щоденних турбот Анатолія Даниленка щодо Миронівського району, за кадром лишається щонайменше відсотків 80 реальної депутатської роботи.

 

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити