29 березня у с. Карапиші відбувся черговий тренінг для керівників організацій та активістів Радикальної партії Миронівського та сусідніх районів.

Розглядали важливу тему, а саме “Контактування з виборцями у міжвиборчий період”.

Депутати первинних осередків Радикальної партії обмінялися один з одним проблематикою своїх районів та обговорили шляхи вирішення цих проблем.
Приймав участь у тренінгу Анатолій Степанович Даниленко, депутат Київської обласної ради. Як завжди, Анатолію Степановичу, присутні в залі запропонували вирішити проблеми людей, які ніхто не хоче вирішувати десятиліттями… Не відкладаючи все на “потім вирішим” Даниленко взявся їх вирішувати, і вирішить, може не всі зразу, але вирішить. Так він живе і працює.

Глобальних питань на тренінгу не обговорювали – для цього є депутати іншого рангу, приємно що учасники тренінгу правильно озвучили свої, периферійні питання, ті що хвилюють їхніх виборців та й самих депутатів – не в США вони ж живуть. а поруч з нами, часто на нашій вулиці, так що добре орієнтуються в проблемах свого регіону.

Головний месендж тренінгу був наступний:

“Обмінюючись досвідом та напрацюваннями ми радикально змінимо нашу Україну на краще та підвищемо добробут Українців!”

Потрібно для цього небагато – підкотити рукава і працювати всім разом, саме працювати, розмови ми на жаль ведемо задуже довго…

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити