• atskava
  • atsukraine
  • robota-za-kordonom
  • valentine-day

З початком літнього періоду на території району почастішали крадіжки з дач. Такі крадіжки виявляються тоді, коли господарі приїздять до своїх дачних помешкань  і помічають, що в них були «непрошені гості» та зникли їхні речі.

Так, на початку червня в одному із сіл району невідомі особи скориставшись відсутністю господарів-дачників, шляхом злому металевої скоби на дверях гаража проникли до його приміщення, звідки викрали електроінструменти та зникли в невідомому напрямку.

Через пару днів в тому  ж населеному пункті  невідомі особи скориставшись відсутністю інших господарів-дачників, шляхом зриву замка на дверях гаража проникли до його приміщення, звідки викрали  метало профіль, металеву сітку та зникли в невідомому напрямку.

По даним фактам порушено кримінальні провадження за ст.185 ч.3 кримінального кодексу України ( крадіжка),  за вчинення якої передбачено кримінальну відповідальність  на строк від трьох до шести років позбавленні волі.  На даний час ведеться слідство.

Шановні громадяни! вкотре наголошуємо, що не залишайте цінні  Вам речі в своїх дачних помешканнях, які Ви залишаєте на тривалий час без нагляду. Залиште їх родичам чи сусідам  заради їх збереження. Якщо вже залишаєте їх на дачах, то потурбуйтеся про надійніші укріплення  приміщень, в яких їх залишаєте. Заґратуйте вікна та двері, двері також укріпіть надійнішими засобами замикання та захисту. Якщо можливо встановіть камери спостереження на час Вашої відсутності.  Також можливо взяти під охорону Ваші помешкання, звернувшись до Миронівського міжрайонного відділу управління поліції охорони в Київській області за адресою: м.Миронівка вул.Лермонтова, 20 – відділ поліції охорони.  тел. 5-14-41, 5-35-85, моб. тел. 068-046-09-44.

Т.в.о. заступника начальника Миронівського ВП О.В.Ковальчук

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити