• robota-za-kordonom
  • atskava
  • atsukraine

Божа справа.
Вже другий рік у селі Олександрівка триває будівництво храму Покрови Божої Матері. Святиня зводиться на місці де раніше була Церква, але її зруйнували комуністи у 30-х роках минулого століття, а нам випала велика честь відбудувати її.
Ідея відбудувати обитель Божої Матері належить Анатолію Степановичу та Валентині Петрівні Даниленкам. Та не лише ідея, а й фінансування будівництва, організація всіх будівельних процесів, власне як і завжди.
Сім’я Даниленків одночасно прилучається і допомагає будувати храми у Зеленьках, Козині, Миронівці та інших селах Богуславського та Миронівського районів. На даний час у селі Олександрівка зводять дах та купол. Працюють досвідчені майстри з Черкас. Надіємось, що на свято Покрови вдасться відслужити першу Літургію і у відбудованому храмі знову зазвучить молитва українською мовою.
Крім будівництва Української Церкви Київського Патріархату в селі ще безліч справ і великих та малих проблем – тож Анатолію Степановичу Даниленку в Олександрівці скучати і розслаблятись ніколи. Це і дитячий садок, і ремонт доріг і створення нових робочих місць. Не буде робочих місць з достойною оплатою – не буде молоді і тоді нікому буде користуватись дитячим садком, нікому не будуть потрібні дороги, не буде прихожан в церкві.
Про все це на відео в інтерв’ю з Анатолієм Степановичем Даниленком:

Оригінал статті взято з сайту “Карапиші UA”

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити