• atsukraine
  • robota-za-kordonom
  • atskava

Дане інтерв’ю вийшло абсолютно спонтанним, при випадковій зустрічі в місті. Питання про які велась розмова стосувались практичної депутатської і професійної діяльності, те що не на поверхні і люди про це, як правило не знають.
Також поговорили про екологію в Миронівці, про строки введення в дію сміттєпереробного заводу в місті, про “активних” помічників, які краще б не заважали.
Згадали і останні події в Київській обласній раді, які нікому не роблять честі, тому що замість продуктивної злагодженої роботи маємо амбіційний конфлікт і як наслідок невиконані для людей Київщини програми і проекти, в тому числі і в Миронівці.
У когось волонтерство вже не є популярним – люди від війни втомилися, але Анатолій Степанович продовжує, як і раніше бувати в зоні бойових дій разом з однодумцями – там така ж Україна. як і в Миронівці. і люди такі ж – Українці. і не варто нас ділити на сорти.
Про це детальніше в інтерв’ю Анатолія Степановича Даниленка:

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити