Сьогодні даємо для Вас інтерв’ю з Анатолієм Степановичем Даниленком, нашим депутатом в Київській обласній раді.

Анатолій Степанович озвучив своє бачення медичної “псевдореформи”, яка брутально нав’язується українцям і до чого це має привести. Приводить приклади з історії, ще радянської, – “…медицина має бути максимально приближена до людини”, а не так, як це планується сьогодні. Скоріш за все, Анатолій Степанович зуміє відстояти повноцінну районну лікарню в Миронівці.

Але не в кожному районному центрі України є люди, які взмозі зламати злочинні плани “псевдореформаторів” і відстояти інтереси простої людини, як бути жителям тих регіонів, що їх чекає?

Про це та інші важливі простим людям речі в інтерв’ю Анатолія Степановича Даниленка

P.S. Вже після інтерв’ю Анатолія Степановича Даниленка переглянув відео з прийому громадян в Миронівській РДА заступником голови – керівником апарату Київської обласної державної адміністрації Кучером В’ячеславом Анатолійовичем.

Так от цей чоловік, мимоволі озвучив цікаву річ (я особисто зрозумів саме так): Київська область поділена на 4 частини (можна припустити, що це вже озвучені майбутні адміністративні територіальні одиниці), госпітальні округи розміщуються в межах цих частин, по кожній частині області є свій куратор – в особі заступника голови облдержадміністрації.

Виникає питання – чому голова Миронівської райради пані Валентина Усик мовчить про це?

Чому “заговорюють питання” пани з Миронівської РДА зрозуміло – зарплату їм платять з держбюджету, тому й озвучують вони те, що сказано Зверху.

На сайті Миронівської РДА є стаття “5 міфів про госпітальні округи“, є також стаття про прийом громадян в Миронівській РДА “Особистий прийом громадян заступником голови – керівником апарату Київської обласної державної адміністрації Кучером В’ячеславом Анатолійовичом” – там у них все чудово і безхмарно, а як насправді справи, то вже потім “відчуємо на своїй холопській шкурі”…

Чому тільки Анатолій Даниленко не мовчить і щось робить для людей і бореться за тих же людей?

В такому разі навіщо вибирати в подальшому Депутатів на прізвище “Одобрямс”? Толку від них ніякого, тільки шкода… Голосують за що попало і відстоюють що завгодно, а не те, що потрібно простому чоловікові. Звідти і казнокрадство, і тіньова економіка і все інше.

Варто думати…

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити