6 березня, о14 годині, в переддень свята нашого чарівного жіноцтва, в Миронівському районному будинку культури відбудеться концерт Павла Дворського і синів – Павла та В’ячеслава Дворських.

Даний концерт проходить за підтримки Анатолія Степановича Даниленка – Дворські його давні друзі.

Чекаємо на Вас на святі і концерті.

Буде все. І класика пана Павла, і нові пісні, і оперні шедеври старшого сина Павла, які заставляють затамувати подих, і буковинський рок-н-рол під гітару молодшого В’ячеслава.

Павло Дворський – це не просто один з найвідоміших українських співаків. Це – справжній будівничий Українського Світу в музиці. Маючи за плечима 40 років творчої діяльності, пан Павло продовжує творити свої музичні перлини, пропагує українську мову та культуру. Його ніжний, ліричний голос продовжує вражати серця слухачів своїм неповторним колоритом та високою майстерністю. Незважаючи на всенародне визнання, пан Павло надзвичайно проста та душевна людина, закохана у музику та пісню. Дворський – справжній патріот України, який щоденно робить великий внесок в її культуру.
Справжнім відкриттям є молоді Дворські – Павло та В’ячеслав. Надзвичайно талановиті, повні енергії хлопці мають всі шанси досягнути найвищих сходинок української естради. Різні за характерами та стилями пісень, від більш класичного до більш естрадного, молоді Дворські вже відбулися як самостійні виконавці. Щирі, професійні і драйвові! Їх об’єднує любов до України та української пісні. Безперечно – у хлопців велике майбутнє, а батько може пишатися ними як співаками, так і як людьми.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити