1 вересня, як і всюди в Україні, в Білоцерківському Національному Аграрному Університеті відзначили свято знань. На жаль в нас не було можливості бути присутніми, тож пропонуємо матеріал про святкування від колективу БНАУ: “Посвята першокурсників у студенти” .

Хороше життерадісне свято.

Дещо раніше в мережі було викладено відео одного з “екс – студентів” університету з дуже жорсткими звинуваченнями в бік університету, колективу викладачів та ректора університету Анатолія Даниленка.

“Екс – студент”, наш земляк родом з Карапишів, Красовицький Олександр “видав на гора” такі “перли”, мимо яких так просто пройти неможливо. Ми вирішили завітати в університет і прояснити по можливості де ж правда, і чи є вона взагалі в задуже емоційних звинуваченнях молодого чоловіка.

Тож 4 вересня зранку побували в ректора БНАУ Анатолія Степановича Даниленка і погодили з ним можливісь зйомки. Нам дозволили знімати все що вважаємо за потрібне.

Коментувати відео не будемо.- не маємо бажання нав’язувати свою точку зору. Пропонуємо подивитись відеоматеріали і самим зробити необхідні висновки.

P. S.Одне що дивує в позиції Олександра – звідки в нього стільки злоби до людей, котрі йшли йому назустріч, навіщо йому це все?

Пропонуємо відео та фото з напружених учбових буднів Білоцерківського Національного Аграрного Університету:

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити