Одного дня гр. І. перебуваючи в гостях у гр. П., вирішив дещо пізніше знову до нього завітати…

Через деякий час після першого візиту гр..І. пішов до вказаного будинку  з метою попити води та шляхом вільного доступу зайшов на територію подвір’я.  Будучи у дворі він помітив велосипед, на кермі якого знаходилася сумка. Підійшовши до велосипеда гр. І. заглянув у сумку і помітив там 2 мобільних телефони. Пересвідчившись у відсутності сторонніх осіб гр. І. взяв велосипед із сумкою на ньому і швидко зник з даного двору.

Викрадені телефони гр. І. здав у ломбард, а велосипед, який для нього ніякої цінності не становив, залишив у електропоїзді.

Наступного дня у вечірній час гр. І. запропонував знайомому гр. А. вчинити крадіжку з  будинку в якому він колись гостював, на що останній погодився. Тоді вони  близько опівночі перелізли через паркан  та проникли на територію подвір’я знайомого.  Пересвідчившись, що за ними ніхто не спостерігає  гр. І. проник до будинку через пластикове вікно, яке було відчинене, але прикрите, а гр.. А залишився на вулиці чатувати на підступі до будинку.

Будучи в будинку гр..І. знайшов ноутбук та золоті прикраси і передав у вікно гр.А, який в цей час був надворі на чатах.  Після цього вони з викраденими речами зникли з будинку.  Викраденим розпорядилися на власний розсуд.

По даному факту порушено кримінальне провадження, проведено слідство. Справу направлено до суду для прийняття рішення.

Шановні громадяни! як бачимо, що необачність, яка виявилась у не зачиненні вікна, призвела до втрати  власних цінностей.

Тому будьте уважні та обережні, особливо коли до Вас приходять гості, навіть Ваші знайомі. Завжди перевіряйте вікна та двері, не залишайте їх відчиненими та привідкритими. Також не зберігайте на видному місці свої коштовні речі, краще  кладіть їх подалі від сторонніх очей, щоб не привертати до них увагу.

Миронівський відділ поліції

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити