Вчора, 12 грудня, в Владиславському будинку культури, де вже завершують серйозний ремонт, відбулась бліц – нарада керівників Миронівського району на чолі з депутатом Київської обласної ради Даниленком Анатолієм Степановичем.

По перше вражає сам будинок культури – вдало спроектований, якісно зведений- дійсно окраса села. Але час не шкодує нікого і нічого, тому прийшла пора капітального ремонту приміщення.

Обсяг робіт дійсно вражає, “виклались” всі – і район і область. Матеріали добротні, якісні. Будівельники працюють без лишніх перекурів і схоже, що незважаючи на ще достатньо великий обсяг робіт, до нового року завершать. В крайньому випадку всі в цьому впевнені – і сільський голова чарівна пані Таня, і голова Миронівської РДА Ігорь Черногод, впевнений в цьому і Анатолій Степанович Даниленко. Будемо сподіватись, що для такого оптимізму в них є підстави…

Взагалі за останні два роки в Миронівському районі відремонтовано і оснащено технікою та іншими необхідними речами багато дитсадків, ФАПів, шкіл, культурно – просвітницьких і адміністративних споруд. Відкриваються нові дитсадки, школи, ремонтуються дороги, мости. Те, що не робилось останні три десятиліття робиться сьогодні.

Так що не настільки все в нас так погано, як показують в теленовинах, є багато позитивних речей і досягнень, але не можна за рік зробити те, що не робилось десятиліттями.

Найближчі дні відкриє двері дітям дитсадок в селі Зеленьки. Чи потрібен він селу? Однозначно потрібен – не буде в селі школи, дитсадка, ФАПу – не буде й села.

Так що коли аналізувати все те, що вже зроблено за останні два роки і те, що сьогодні ще в роботі, приходимо до висновку – таки потроху “перемагаємо”, рухаємось вперед і темп руху поволі, але  зростає.

Голова Миронівської держадміністрації Ігорь Черногод вже має плани на наступний рік розпочати будівництво спорткомплексу в Миронівці. Шукає підтримки в області і на місці, пропонує всім підтримати ініціативу. Цілком вірогідно, що й зуміють спільними зусиллями приступити до будівництва. В крайньому випадку обіцяє підтримку губернатор області, та й обласна рада під тиском Анатолія Даниленка підключиться до проекту. Отак, спільними зусиллями, де добрим словом, а де трохи і під тиском, проб’ють спорткомплекс для міста і району.

За пару тижнів викладемо підсумки року – в розрізі району і міста, адже зроблено дійсно багато, що в районі, що в місті, як ніколи раніше.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити