Сьогодні, в залі Миронівської районної ради, відбулись збори ГО “АвтоЄвроСила”, представників Київоблавтодору, голови Миронівської РДА І. Черногода, міського голови м. Миронівка В. Савенка та Народного депутата України Г. Кривошеї. Чому назвав це зборами , а не нарадою?   Тому, що нарада передбачає зовсім не те, що відбувалось в залі… На нараді вислуховують виступаючих, радяться і приймають необхідні рішення, згідно оговореного. Те, що відбувалось в залі, важко назвати і зборами, термін напрошується не самий хороший (визначте самостійно при необхідності). Відео з залу РР (нічого не різав і не клеїв – все як є):

Переглянувши відео (якщо у Вас все ж вистачило терпіння це зробити), однозначно дати відповідь на питання: “які ділянки доріг, яким чином і коли будуть відремонтовані” – ви не зможете. Причиною тому абсолютний безлад в залі під час зібрання (термін нарада не вживаю принципово). Замість “допиту” облавтодорівців з чесними відповідями, присутні в залі стали учасниками шоу під назвою “Чорногод пиши заяву”. Не знаю, чи зміниться щось на краще, якщо голова РДА цю заяву напише, але знаю твердо – дороги від цього не відремонтуються. Всі голови РДА у всі часи пишуть масу прохань до губернаторів області про те  чи інше, але уваги на їхні прохання і звернення ніхто з “небожителів” не звертає і ніколи не звертав. Так збудована “Президентська вертикаль” в Україні. Який алгоритм прийняття рішень існує на тому рівні  –   нам (простим смертним) не зрозуміти ніколи.

Єдиний вплив на прийняття рішень: те, що зробив міський голова Миронівки Віталій Савенко на прикладі затягування ремонту в ЦРД “Зернятко” – особисто очолив громадськість і разом з тою ж громадськістю висунули вимоги до керівництва області щодо негайного вирішення проблем, які виникли знову ж таки по вині керівництва області.

Реакція “небожителів” миттєва – все вже робиться, всі збитки будуть залагоджені. На жаль, інших методів для співпраці з держструктурами в Україні станом на сьогодні не існує.

P.S. Прохання до “громадськості” – не змішувати в одне ціле котлети і мухи. Якщо хочемо отримати відповідь на якесь конкретне питання, яке ставимо перед представниками влади, то не варто задавати інше питання не отримавши відповідь на попереднє. Це дає можливість не відповісти по суті на жодне з питань. Що сьогодні й відбулось.

В. Собко

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

18 + twelve =

Очистити формуВідправити