Минулої п’ятниці відбулась чергова сесія Миронівської районної ради. Депутати не проголосували за підтримку ряду політично – релігійних питань. Не буду коментувати причини цього кроку депутатів. Досить грунтовно це пояснює в Facebook  депутат С. Ткаченко (при бажанні ознайомитесь самостійно).

Миронівчан досить давно турбує інше в діяльності Миронівської районної ради – чому депутати райради від м. Миронівка (а це більше третини депутатів) не піднімають в районній раді жодного питання про участь районної ради в житті міста. В Миронівці проживає більш ніж 30% населення району. Бюджет району на 85% складається з податків підприємств та громадян Миронівки. І жодного проекту в місті ні районна рада, ні адміністрація не фінансують і не започаткували.

Футбольна команда Мирона Зеленого (нова окраса м. Миронівка)

Виникає питання до цих органів – панове, чому так? Замість того, щоб на сесії райради обговорювати питання “кольору прапора та розміру герба”, вирішіть питання створення нових робочих місць, мотивації керівників підприємств щодо підвищення зарплати та покращення умов праці на вже існуючих робочих місцях, вирішіть в кінець кінців питання ліквідації смороду з свиноферми в Росаві. Поверніться обличчям до людей, а не …, так як ви це робите десятиліттями. І не потрібно погрожувати в Facebook голові райради питанням відставки – Миронівчани вже бачили на цій посаді “полум’яного революціонера”… Змініть відношення до людей перш за все своє особисте, тоді і голова районної ради буде працювати “для людей”.

В той же час, навіть при умові відсутності значної частини належних місту коштів (бюджет району на 85% складається з податків підприємств та громадян Миронівки), в місті з’являються нові об’єкти, ремонтуються дороги, облаштовуються місця відпочинку. Але це все робота міської ради Миронівки – участі в цих проектах ні районна рада, на Миронівська РДА не приймають. Жаль, могли б (а якщо відверто  – то не “могли б”), а зобов’язані) підтримати (бажано “матерільно”).

Все це “дійство” в Миронівській РДА та Миронівській райраді всіх дістало, про що сьогодні чесно і відверто розказав міський голова Миронівки Віталій Миколайович Савенко в свому виступі на черговому заході, де присутні обговорювали хід реформи з децентралізіції:

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

twenty − three =

Очистити формуВідправити