Усі основні кандидати на посаду голови Миронівської громади візьмуть участь у прямоефірних дебатах в суботу 15 грудня о 9 год.30 хв. ранку: Миронівка має побачити відкриті дебати між тими, хто претендує стати міським головою.

Сайт “Громада Миронівщини” проведе такі дебати в прямому ефірі. Для цього мною, Собко В. М., запрошено по телефону всіх 12 кандидатів на посаду міського голови м. Миронівка з метою зустрітися у суботу і на очах у громадськості обговорити всі питання, які є важливими для міста».

Попередньо дали згоду на участь у дебатах майже всі кандидати. “Тож ми матимемо нагоду подивитися один одному в очі, подивитися в очі нашим виборцям”, – сказав один з кандидатів. “Почуємо думки людей з приводу того, що відбувається сьогодні, і що має відбуватися у місті після виборів 23 грудня 2018 року”:

«Хто? Що? Чому? Як?»:

Дебати між кандидатами на посаду голови Миронівської ОТГ

Місце та час проведення дебатів: Миронівська міська рада, 2 поверх, 15 грудня 2018 року. Початок о 9 год. З0 хв. (09:30 ранку!).

Запрошені: всі зареєстровані кандидати на посаду голови Миронівської ОТГ.

Форматом заходу присутність громадськості не передбачено.

Програма дебатів «Хто? Що? Чому? Як?»:

  1. Кожний кандидат має можливість стисло, лаконічно і конкретно відповісти на наступні питання:

– «Хто Ви?» (коротко про себе (основні моменти біографії), успішні управлінські (в т.ч. бізнесові та/або соціальні проекти), тощо).

– «Що?» (що плануєте зробити для громади після обрання на посаду (з обов’язковою «прив’язкою» до реального економічного та соціального стану в м. Миронівка та відповідних селах) в перспективі найближчих 2-х років?

– «Чому?» (чому балотуєтесь на посаду там де не проживаєте, не сплачуєте податки та не здійснюєте трудову/підприємницьку діяльність?).

– «Як?» (де плануєте проживати у випадку обрання на посаду або ж як будете діставатись на роботу щоденно).

  1. Дебати кандидатів між собою з можливими уточнюючими та додатковими запитаннями до кандидатів від ведучого.
  2. Запитання кандидатам, які надійшли від глядачів через мережу Facebook.

Формат: трансляція в режимі реального часу в соціальну мережу Facebook (стрім) та відеозйомка з подальшим розміщенням матеріалів на сайті «Громада Миронівщини» та на відповідному відео каналі Youtube.

Кожен бажаючий зможе запропонувати адекватне запитання кожному кандидату шляхом розміщення його в мережі Facebook під стрімом, або ж завчасно під даним дописом. Кращі запитання будуть поставлені кандидатам, в т.ч. і «незручні запитання».

Регламент: кожному кандидату буде надано однакову кількість часу для виступу (5-6 хв.) та для запитань іншому кандидату (2-3 хв., 3 запитання).

Учасникам дебатів пропонуємо надіслати ведучим електронну версію відповідей на поставлені вище запитання для попереднього ознайомлення з ними виборців (глядачів стріму) та самих учасників дебатів з метою економії часу.

Адреса для пересилання відповідей на вищеперераховані запитання: mironovkainua@ukr.net або ж в Facebook

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

nineteen − twelve =

Очистити формуВідправити