• atsukraine
  • robota-za-kordonom
  • atskava

Третя неділя червня є такою датою, про яку пам’ятають якщо й не всі, то дуже багато людей. У цей день країна відзначає День медичного працівника.

Немає такої людини, яка б не стикалась у своєму житті з медициною. Адже кожен хоче прожити довге активне життя, а для цього треба попереджати появу хвороби або лікувати, якщо вона вже з’явилася.

Медичним працівникам люди довіряють найдорожче, що у них є – це здоров’я своє і своїх близьких, а це вимагає від лікарів сучасних знань, високої самовіддачі і високих людських якостей.

День медичного працівника це свято не тільки лікарів, а й фельдшерів, медсестер, молодшого персоналу, адже ніякої сучасний прилад не замінить чуйного й уважного ставлення до хворого. Специфіка цього свята така, що багато хто з медиків відзначатимуть його на робочому місці, лікуючи пацієнтів.

Що ж побажати лікарям на їхнє професійне свято? Звичайно, здоров’я! Здоров’я їм і нам — їхнім пацієнтам. І нехай хоча б цей день пройде для вас спокійно. Зі святом Вас, Люди в білих халатах!

Святковим концертом, вітаннями, грамотами та преміями поздоровили сьогодні і медиків Миронівського району. багато теплих слів прозвучало в їхню адресу зі сцени Миронівського районного будинку культури. Вітали медицину району голова Миронівської РДА Ігор Чорногод та голова Миронівської райради Валентина Усик, керівники медичних закладів району.

Привітав медичних працівників і депутат Київської обласної ради від Миронівщини Анатолій Степанович Даниленко, традиційно “підкріпивши” поздоровлення невеликими подарунками медичним колективам району і частині медпрацівників персонально.

Не обійшлось свято і без хороших українських пісень в виконанні Анатолія Даниленка та студентів Білоцерківського аграрного університету – без оплесків не відпустили зі сцени.

Виступили з концертом і наші Миронівські таланти та творчі колективи, як завжди – щиро, з душею, з шквалом овацій від вдячних глядачів.

Свято вдалось на славу, прошу переглянути на відео нижче:

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити