• robota-za-kordonom
  • atskava
  • atsukraine

Сьогодні, 19 листопада Україна вшановує працівників села, людей які забезпечують продовольчу безпеку Держави.

А в п’ятницю, 17 листопада 2017 року в районному будинку культури відбулися урочисті заходи присвячені святкуванню Дню працівника сільського господарства.

Миронівських хліборобів привітали депутат Київської обласної ради Анатолій Степанович Даниленко,голова Миронівської РДА Ігор Черногод, голова Миронівської районної ради Валентина Усик та представник Київської ОДА Костянтин Довгаль.

На честь працівників сільського господарства  та ветеранів прозвучали вітання із професійним святом та побажання міцного здоров’я, нових здобутків, енергії, наполегливості, непохитної віри в свою велику мету, доброго засіву та щедрих жнив.

Кращих з сільських трударів нагородили грамотами, подяками та грошовими преміями.

Нагородження і вітання, виступи самодіяльних митців Миронівщини в відремонтованому будинку культури забезпечили святкову атмосферу в присутніх.

Крім Миронівських артистів порадував Миронівчан своїм виступом добрий товариш Анатолія Даниленка, заслужений артист України Анатолій Матвійчук, який прибув до Миронівки на запрошення Анатолія Степановича.

P.S. Потрібно віддати належне зручним кріслам у глядацькій залі – такі крісла встановлені в залі Київської обласної ради, тож на Миронівчанах не економили, дякуємо.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити