• atsukraine
  • robota-za-kordonom
  • atskava

У минулі вихідні жителі Мар’їнського району відзначили 90-річний ювілей району та 170-ту річницю заснування міста.

Участь у святкових заходах взяли голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Володимир Мороз, заступники голови райдержадміністрації, керівник військово-цивільної адміністрації м Мар’їнка та с. Перемога Олександр Тесля і ректор Білоцерківського національного аграрного університету Анатолій Даниленко, представники громадських організацій, підприємств, установ, а також жителі і гості міста.
Розпочалися урочистості з покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченку, який весною цього року було встановлено за ініціативи та на кошти Анатолія Степановича Даниленка, після чого жителі і гості міста були запрошені до районного Будинку культури на святковий концерт.
На початку концертної програми глава району Володимир Мороз привітав жителів Мар’їнки зі святом і зазначив, що День міста – завжди хвилююча подія для його жителів.
Далі традиційно були вручені почесні грамоти від військово-цивільної адміністрації м Мар’їнка людям, які не на словах, а на ділі люблять своє рідне місто і беруть активну участь у громадському житті.
Святковий настрій всім гостям свята подарували учасники художньої самодіяльності районного Будинку культури та творчий колектив Білоцерківського національного аграрного університету.

В гості з порожніми руками не ходять – тож і наші волонтери на чолі з Анатолієм Степановичем від щирого серця вручили подарунки – вишиті сорочки, набори м’ячів в школи міста, допомогли також  і коштами. Все це можна побачити на відео, яке зняв наш Миронівчанин  – волонтер Олег Содель.

Найбільш масштабне святкування відбулося в самому райцентрі, де пройшли виставки, конкурс малюнка на асфальті, спортивні змагання і театралізований концерт за участю кращих колективів художньої самодіяльності Мар’їнського району. Увечері почалися справжні народні гуляння. А головним сюрпризом вечора став виступ зірки української естради Наталії Валевської, послухати яку зібралися на площі понад 2500 тисячі людей. Завершив свято салют, після чого всіх бажаючих чекала дискотека з конкурсно-розважальною програмою.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити