20.08.2017 року в селах Богуславського району відзначали День села. Дружня команда Радикальної партії Богуславщини на чолі з депутатом Київської обласної ради Даниленком Анатолієм Степановичем та головою Богуславської районної ради Замирайлом Володимиром Миколайовичем побували в Медвині, Дмитренках та Побережці.

Щирі слова вітання звучали для жителів сіл.

Відзначені Подяками та грошовими винагородами кращі з кращих, а колектив Білоцерківського аграрного університету разом зі своїм ректором подарували щирі українські пісні. У Дмитренках також відвідали садибу «Калиновий кущ», де господиня Ніна Миколаївна пригостила гостей варениками з медом.

День села скликав до себе гостей: близьких і далеких, тих хто народився тут, виріс, тих хто в цьому селі живе й працює, і тих, кого доля, звивистими шляхами, завела далеко від рідного порогу, адже День села – це свято спільне для всіх, хто називає це село рідним домом.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити