Весною цього року за ініціативи депутата Київської облради Анатолія Степановича Даниленка та за активної участі Миронівської РДА розпочалась реальна робота по відновленню дитсадка в селі Зеленьки. Це перший серйозний проект втілений в життя сільською головою села Зеленьки Комар Вікторією Олександрівною. З добрим почином вітаємо голову села пані Вікторію та всіх жителів Зеленьок – громада села отримала довгоочікуваний і так необхідний всім дитячий садок з хорошим ім’ям “Капітошка”.

В Зеленьках близько 20 років не було дитячого садка, а станом на сьогодні в дитячий садок вже записано 45 діток.

То ж батьки приймали дуже активну участь в облаштуванні “Капітошки”

Планували на вересень цього року, але “Швидко казка кажеться, та не швидко справа робиться”. Було багато об’єктивних і не дуже причин, чому закінчили ремонт і облаштування з певним запізненням.

Багато нервів і часу віддав даному проекту Анатолій Степанович – нелегко переконати обласну раду та обладміністрацію в пріоритетності саме цього об’єкту. Але черговий раз зумів переконати всіх у тому, що діти в Зеленьках мають мати дитсадок в цьому році. Тож дякуємо Анатолію Степановичу за турботу, витрачений час, нерви та спонсорські кошти, це все зроблено недаремно. Отриманий результат – затишний та комфортний дитячий садок “Капітошка” буде служити не одному поколінню села Зеленьки

Дійшло до того, що навіть виїздне засідання комісії освіти Київської облради відбулось в Зеленьках: “Дитсадок в Зеленьках буде! – виїздне засідання комісії освіти Київської облради в с. Зеленьки.

Але то все діла минулих днів, а з Дня Святого Миколая дитсадок вже функціонує, мами в соцмережах пишуть що дітки додому йти не хочуть, коли їх забирають в кінці дня.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити