Сьогодні в Миронівці святкують День Захисту дітей. Районний будинок культури заповнений повністю. Заповнений навіть балкон.Святкові діти, радісні мами й батьки.

І от, нарешті, свято розпочинається. І як заведено в хороших українських родинах, а ми і є велика миронівська родина, свято розпочинається з вітань та вручення подарунків.

Сьогодні дітей вітали міський голова Миронівки Віталій Миколайович Савенко та депутат Київської обласної ради Анатолій Степанович Даниленко.

Від міського голови та міської ради Миронівки всім, без винятку, дитячим садкам міста вручили по ноутбуку DELL (один із найкращих брендів в світі) з дуже потужною мультимедійною комплектацією – 4шт. Тепер вихователям буде простіше організовувати різні розважальні заходи в дитсадках, вести документооборот та багато іншого. Комп’ютер сьогодні – це один із самих головних інструментів для роботи в будь-якій галузі.

Від Анатолія Степановича завідуючі дитячих садків отримали грошові подарунки та грамоти – подяки. Ніхто не залишився поза увагою.

Ну а далі свято продовжив святковий концерт у виконанні наших талановитих миронівських дітей, різноманітні конкурси, ігри та атракціони.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

3 × 5 =

Очистити формуВідправити