11 березня  працівники  землевпорядної служби відзначили   своє професійне свято  – День землевпорядника, яке було започатковано на знак поваги до значного  внеску цієї служби у проведення реформ в Україні, забезпечення раціонального використання та охорони земельних ресурсів.

З  нагоди  свята в Державній службі України з питань геодезії, картографії та кадастру відбулося урочисте засідання,  на яке було запрошено депутата Київської обласної ради,  ректора Білоцерківського національного аграрного університету, академіка НААН Анатолія Степановича Даниленка, який стояв у витоків створення  служби і з гордістю відносить себе до когорти цих працівників. Він щиро привітав присутніх з їхнім   професійним святом і зазначив, що в усі часи розвиток суспільства був пов’язаний з землею, яка була і залишається головним джерелом суспільного багатства. Земля  України – це її безцінний скарб.

І сьогодні на працівників землевпорядної служби український народ покладає особливі сподівання. Адже лобіювання бездумного відкриття вільного ринку землі  в Україні  призведе до подальшого зубожіння селян. У своєму  вітальному слові Анатолій Степанович  підкреслив на необхідності досить виваженого державницького підходу у вирішенні земельних питань та  підтримки українського селянства.

Студенти Білоцерківського аграрного університету привітали  землевпорядників  українськими народними піснями.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити