7 та 8 вересня 2017 року, напередодні Дня фізичної культури і спорту в Україні, на центральній площі міста Миронівка проходив Чемпіонат України в груповій гонці «Мастерс 2017» та Всеукраїнські змагання «Велогонка миру» з велосипедного спорту серед ветеранів.
Не випадково захід такого масштабу проходить саме у нас, Миронівщина має давні, міцні та вагомі традиції з велоспорту. Наші земляки завжди були серед тих, хто здобував найвищі нагороди на престижних міжнародних, всеукраїнських та обласних змаганнях, зберігали і примножували славні традиції українського спорту, зміцнювали авторитет нашого району.
Такі імена як: Леонід Матвєєв – заслужений тренер України з велоспорту, Леонід Любарець – тренер з велоспорту, кандидат у майстри спорту з велоспорту, які виховали не один десяток майстрів спорту, кандидатів у майстри спору, безліч спортсменів різних регалій. Сергій Матвєєв – заслужений майстер спорту України, срібний призер олімпійських ігор в Сеулі, рекордсмен олімпійських ігор велотреку, неодноразовий чемпіон Світу і Європи. Валерій Шульський – майстер спорту з велоспорту, член Збірної команди України, призер Спартакіади, який є співорганізатором сьогоднішнього заходу, Петро Єлізаров – чемпіон Європи серед юніорів з велоспорту, член збірної команди з велоспорту, Леонід Гнітецький – майстер спорту з велоспорту, Олександр Залєвський – майстер спорту з велоспорту, член збірної команди України з велоспорту.
Всіх учасників та гостей нашого свята щиро привітали голова Миронівської районної державної адміністрації Ігор Черногод та міський голова Віталій Савенко.

По завершенню гонки ветеранів нагороди переможцям вручив заступник міського голови Миронівки Олександр Шпиль

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

six + three =

Очистити формуВідправити