8 листопада ми проїхали по частині доріг нашого Миронівського району, а саме – ділянка по якій рухається важковаговий транспорт внаслідок ремонту мосту в селі Зеленьки. Це дорога через села Росава, Пустовіти, Карапиші, Олександрівка, Тарасівка. В Карапишах та Олександрівці в даний час відбуваються дорожні роботи з укладенням твердого покриття. Якість виконаних робіт сумнівів не викликала. Частина доріг приємно вразила якістю дорожного покриття, на жаль, особливо в Пустовітах, ситуація зовсім протилежна – там майже катастрофа…

В Карапишах поспілкувались з головою села Сергієм Васильовичем Руденком під час проведення дорожніх робіт в селі. В Олександрівці під’їхали до магазину. Там були люди. Ми вирішили поговорити з ними про ремонт дороги в селі. Довелось вислухати багато нарікань на організацію виконання ремонту дороги в селі, задуже емоційно правда, але людей можна зрозуміти – є певні незручності і люди звертаються до представників влади з претензіями.

На жаль, в Україні так збудована вертикаль влади, що місцеві керівники мають невисокий вплив на дії вищого керівництва, і тому процес коректування недоопрацювань відбувається з певним запізненням.

Але людей цікавить не це – людям потрібен негайний результат, що є неможливим. Працюють з громадою села і керівник ОблАвтоДору і голова Миронівської РДА Ігор Чорногод, які неодноразово приїжджали в село,  працюють над недоліками в організації робіт, знають про незручності для жителів Олександрівки і обіцяють найближчі два тижні ситуацію виправити. (Вчора, при випадковій зустрічі, Ігор Іванович попросив донести до жителів с. Олександрівки прохання не хвилюватись: “…найближчі два тижні питання, що турбують жителів Олександрівки в зв’язку з проведенням дорожніх робіт, будуть ліквідовані, ми над цим працюємо і тримаємо ситуацію на контролі”.

One thought on ““…Ех дороги,…” – ремонт доріг в Миронівському: р-ні, процес та результат

  1. Влада

    Ту дорогу яку вони зробили чоботом,так її вже немає. А 11.12.17р. тут просто хаос дорога скло. І її ніхто так і не посипав.Затори фур просто на километр бо деякі фури по заносило і вони перегородили дорогу. А поліція і мчс просто приїхали подивились і поїхали. Так влада показала як вона працює тому їм неможна вірити.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити