В попередньому інтерв’ю, відразу по закінченню холодів, наш міський голова, Савенко Віталій Миколайович, пообіцяв показати що буде зроблено в Миронівці до Великодня і поминальних днів.

Попередній матеріал: “Мер Миронівки Віталій Савенко про підготовку до Великодня та поминальних днів в місті“.

І от сьогодні Віталій Миколайович показав місто і з “фасаду і з тилу”. Виявилось, що показати є що, на фоні інших невеликих районних центрів центральної України, Миронівка виглядає дуже й дуже непогано (це якщо бути скромним), а реально дуже добре. За цим всим стоїть повсякденна кропітка робота міського голови, колективу міської ради, комунальних підприємств та й самих Миронівчан. Тож нам є що показати і чим пишатись.

Втім не буду описувати те, що можна подивитись на відео самим і переконатись в тому, що Миронівка дійсно чудова і в ній живуть прекрасні, добрі і роботящі люди, і нічим ми не гірші від західних Європейців, якщо нас не гнобити, а дати жити і працювати вільно.

One thought on “Екскурсія по Миронівці від міського голови Віталія Савенка – в Миронівці є що показати!

  1. Віктор

    Так, дитячий майданчик на Новоукраїнці непоганий, але, Віталій Миколайович, зайдіть якось на екскурсію на дитячий і спортивний майданчики за переїздом по Корсунській, 6. Там силами декількох жильців і за їх кошти зроблено так, що ого-го! Міськрада ще добавила, то тепер взагалі вах!

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити