• robota-za-kordonom
  • atsukraine
  • atskava

Між населенням фронтової Мар’їнки, воїнами збройних сил України та волонтерами з Миронівки існують досить давні і добрі відносини. На сторінках сайту є велика кількість матеріалів про це. Неодноразово з допомогою та й просто до друзів (не з порожніми руками) приїжджали міський голова Миронівки Віталій Савенко, керівник Миронівського Волонтерського Фонду Олег Содель, депутат Київської облради від Миронівського району Анатолій Степанович Даниленко. Останньої поїздки встановили в Мар’їнці пам’ятник Тарасу Григоровичу Шевченку (чи не єдиний в радіусі щонайменше 100 км від Мар’їнки?). І кожного разу від наших бійців волонтери і Анатолій Степанович мають певні прохання і доручення. То сало і термобілизна, то засоби зв’язку і інші компоненти бойового спорядження, то шкільна електроніка і холодильники. На жаль тилові служби Збройних сил України не завжди мають можливість екіпірувати бійців згідно сучасних вимог, але сьогодні не про це, сьогодні в відео: чергові “не геть цивільні” подарунки нашим воїнам від волонтерів Миронівки та Анатолія Степановича Даниленка, відношення жителів Мар’їнки до Українських військових та деякі фрагменти з життя Мар’їнки.

Що думають жителі Мар’їнки щодо “визволителів” та “карателів” 

Українські військові в Мар’їнці забезпечують порядок, стежать, щоб не було мародерства та крадіжок. З місцевим населення, за словами бійців АТО, конфліктів не виникає. Більшість із жителів міста виступають за Україну, підтримують військових, завжди вітаються.
На жартівливе питання журналіста 24 Каналу, чи не ображають військові, місцеві відповіли, що чекали на них ще в 2014 році.
“Ми за цих “карателів” горлянки поперегризаємо. Ми їх чекали тут, як Бога, в 2014 році. Зустрічали їх тут, раді були до сліз”, – розповіла жителька Мар’їнки.
Люди, які під безупинними обстрілами живуть вже три роки поспіль, оптимізму не втрачають та не приховують своєї прихильності до України.
А що ми тут будемо боятися? Ми українцями народилися і українцями помремо,
– додала місцева жителька.
Єдине, на що нарікають люди – відсутність українського телебачення.
Ввечері активізувалися бойові дії. Терористи обстрілювали українські позиції, які розташовані в кількох кілометрах від них.

 

У Мар’їнці в стіні дитячої спортивної школи виявили невибухнувший снаряд.
“О 9:15 працівник дитячої спортивної школи №1 (вул. Заводська, 15) повідомив, що під час огляду в стіні будівлі спортзалу виявив снаряд, що не розірвався”

P.S.(це та школа де кожної поїздки з подарунками дітям бувають наші волонтери)

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити