Олександр Довченко, священик схильний до алкоголю, депутат та хуліган

Цього тижня в селі Зеленьки трапилась неприємна подія, яку й сьогодні обговорюють люди. Тож коротко про те, що відбулось;

В зв’язку з ремонтом мосту в селі весь транспорт почав рухатись в об’їзд (внутрішніми вулицями Зеленьок, які не пристосовані до такого навантаження). Жителі села прийняли рішення не пускати великоваговий транспорт селом. На в’їзді в село за кошти сільської ради та спонсорів спорудили обмежувальне загородження. Сформувалась ініціативна група, учасники котрої позмінно та цілодобово несли чергування на в’їздах в село. Входив в цю ініціативну групу і депутат сільської ради села отець Олександр Довченко, настоятель місцевої церкви УПЦ МП. Детально про це в статті на сайті: “Громадський актив с Зеленьки в дії, є перші перемоги“.

Суть події: Група жителів села в кількості чотири чи п’ять чоловік заступила на добровільне чергування. Входив в цю групу і отець Олександр. Холодно, зима – вирішили погрітись алкоголем. Добряче “нагрілись” і потягло на подвиги, тут і трапилась нагода показати “удаль молодєцкую” – водій далекобійник незрозумів кудою йому їхати і поїхав через село. Натрапив на місцевий “підігрітий патруль”. Зав’язався конфлікт в результаті котрого “патруль” молотком пошкодив автомобіль і самого водія.

Хтось викликав поліцію і швидку. Водія забрали в реанімацію, а “патрульних” в поліцію. Ходять чутки, що “патруль” забрав у водія гроші в сумі чотири тисячі гривень (як там було насправді достеменно невідомо).

Знову таки непідтверджене – нібито отець Олександр пропонував побити молотком водія, щоб той не пручався. Піймали святого отця серед поля – п’яного і брудного, як останнього бомжа.

Аналіз подій: ” якщо замполіт знає, що в частині назріває п’янка, і він не в силах їй запобігти – він повинен її організувати і очолити! П’янка з замполітом, це вже не просто пиятика, а політико – культурне міроприємство. І замполіт повністю відповідає за кожного учасника міроприємства під час проведення і після нього до повної адекватності всіх і себе особисто!”  Це жарт, але даний жарт має серйозне підгрунтя, а саме – відповідальність за свої дії і дії своїх товаришів, особливо якщо ти маєш певний соціальний, або ж  посадовий статус.

В даному випадку, священик, як особа котра має навчати добру свою паству, спонукати людей до хороших вчинків, повів себе недостойно і непрофесійно.

Дивує відсутність реакції на дане неподобство з боку керівництва УПЦ МП.

Отець Олександр Довченко, маючи вже поважний вік і життєвий досвід, будучи депутатом сільської ради, мав би підтримати громадські ініціативи своїх виборців і односельчан, направити їх в потрібне русло. Запобігти порушенню законності, перешкодити хуліганським діям односельців, а не приймати в них активну участь самому. Дико це все виглядає, дико і неприйнятно …

В зв’язку з відсутністю адекватної реакції на хуліганські дії священика та його односельців з боку безпосереднього керівництва священика та бездіяльність органів місцевої влади в ситуацію вмішались інші структури.

Прошу до уваги їхню статтю з цього приводу: “Зеленьківський піп має відповісти за свої злочини“.

Не хочу коментувати правомірність і законність дій хлопців з УНСО, не моя компетенція, можливо вони в чомусь трохи й зробили лишнє, а може ще й замало… Але добре те. що вони спонукають владу і керівництво УПЦ МП щось таки робити з даним неподобством, а не тихенько затерти всі сліди (не побоюсь сказати так, як є) злочину.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити