• atsukraine
  • robota-za-kordonom
  • atskava

В попередніх матеріалах на сайті “Громада Миронівщини” ми неодноразово писали про волонтерську роботу жителів міста і району та нашого депутата Київської обласної ради Даниленка Анатолія Степановича.

В квітні цього року відбулась чергова поїздка в зону бойових дій. Цього разу з подарунками від Карапишівського СТОВ “Агросвіт”, студентів та колективу Білоцерківського ДНАУ, ну і звичайно від Анатолія Степановича особисто.

Пропонуємо Вашій увазі матеріали про передвеликодню поїздку наших волонтерів в Мар’їнку, до дітей фронтової зони.

Стаття будувалась на основі матеріалів місцевих видань, а саме: сайту “kumar.dn.ua”  та “Facebook“.

5 квітня 2017 року на запрошення керівника військово-цивільної адміністрації м.Мар’їнка та с.Побєда Теслі Олександра Олександровича та першого заступника Малашко Юрія Анатолійовича до нашого міста завітали дорогі гості з Білоцерківського національного аграрного університету разом з ректором, доктором економічних наук, професором, академіком НААН, депутатом Київської обласної ради Даниленко Анатолієм Степановичем.
Анатолій Степанович любить та піклується про свій рідний край, поважає людей, які в ньому живуть, працюють і робить усе, щоб діти, яких торкнулася війна, навчалися та відпочивали із задоволенням. Гості завітали з найщирішими вітаннями, побажаннями добра і миру та подарунками для загальноосвітніх шкіл нашого міста та ДНЗ №56 «Золотий ключик».
Військово-цивільна адміністрація висловлює слова щирої вдячності Даниленко Анатолію Степановичу та його команді за турботу, увагу, неоцінену допомогу у вигляді LСD телевізорів, комп’ютерів, ноутбуків та грошової допомоги.
«Дуже приємно усвідомлювати, що в цей нелегкий час живуть такі люди, які готові прийти на допомогу іншим і роблять це безкорисливо і від щирого серця. У народі кажуть, що хороша людина – це щаслива людина. І доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає. Сподіваємося, що хороші дружні відносини будуть продовжуватися, а нові зустрічі і плани реалізуються в майбутньому. Від усього серця бажаємо нашим гостям здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін за натхненну й самовіддану працю, за непохитну віру в майбутнє України. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку та за частку душі, подаровану нам. », – сказав Юрій Малашко.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити