Сьогодні я відверто скажу, що спонукало мене приїхати в Зеленьки і зробити репортаж про батьківські збори в школі села та про те, що даної осені відбувається в житті села Зеленьки. Це зовсім не якісь уявні гроші (так вважає певна частина педагогів школи) отримані мною, це ВЕЛИЧЕЗНА ПОДІЯ для села Зеленьки – створився і почав функціонувати громадський актив села, без примусу, без політичних засмальцьованих гасел (так як це сьогодні є в Центральному).

І лише по цій причині я приїжджав в Зеленьки, мене зацікавили люди, що добровільно вийшли на вулицю боротись з свавіллям державної влади в своєму маленькому селі. Це парші паростки істинної демократії в Україні, коли боротьба за свої права і свободи починається з свого села, міста, селища, підключаються до справи сільська рада, депутати села. Не всі розуміють цих людей, дехто відговорює їх від боротьби, але з часом приходить розуміння, що “Разом ми сила” і в змозі домогтись від кривдників справедливості і реальних позитивних для громади дій, а не відписок.

Істинна політика місцевого самоврядування є саме в цьому – у впливі на події в своїй громаді, а не в бездумному використанні месенджів і лозунгів придуманих продажними політиканами за гроші наближених до них олігархів, та боротьбі за їх світле сьогодення і не менш світле майбутнє.

Зпочатку це було троє людей, сьогодні їх в селі вже десятки – людей, що повірили в свої сили і взмозі домогтись від влади щонайменше поваги до себе і своїх законних вимог, змусити чергову “злочинну владу” (у нас вони всі чомусь швидко стають злочинними, може тому, що всі ми своєю бездіяльністю дозволяємо  їм такими стати?), виконувати волю народу. Не електорату, як можновладці люблять нас називати, а саме народу.

Влада, особливо призначена зверху (державна), дуже не любить коли засоби масової інформації працюють разом з народом, бояться критики і правди, теж саме стосується і переважної більшості держслужбовців. Великі державні мужі нещадно карають своїх підлеглих, коли їм публічно вказують на безчинства і бездіяльність їхніх підлеглих.

Так трапилось і у вас в Зеленьках – приїхав в село пан Гройсман із свитою, поспілкувався з Громадою села, “відшмагав прем’єрським батогом челядь” і почали робити так, як мали б, не з примусу, а з доброї волі і по закону.

Така ж ситуація із школою – “не можна сміття з хати виносити”, а те що в школі діти не отримують належних знань педагоги не винуваті, винуватий хто завгодно, але не вони.

Так що в селі Зеленьки дійсно сьогодні відбувається саме головне і важливе – трансформація свідомості жителів села, люди впевнились в тому, що вони реальна сила, з якою змушені рахуватись органи влади, головне не використовувати в своїх діях месендж “моя хата скраю..” і у ВАС все вийде, перші перемоги ВАМИ вже отримані.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити