Одного дня гр.С. неподалік  свого домоволодіння на  відкритій ділянці місцевості  здійснював пошуки металобрухту.  В той час  будь-який метал розшукати не вдалося, натомість гр.С. виявив  ручну осколкову гранату Ф-1, яку одразу переніс до свого господарського приміщення, яку незаконно зберігав без  необхідних дозвільних документів на придбання, носіння та зберігання бойових припасів.

Під час відпрацювання Миронівського району та оперативної інформації було проведено обшук  господарської  будівлі гр.С., де  виявлено предмет схожий на ручну осколкову гранату Ф-1 часів Великої Вітчизняної  Війни. Із залученням спеціалістів вибухотехніків вказаний предмет схожий на ручну осколкову гранату було вилучено  та знешкоджено на спеціальному  підривному майданчику.

На місці знешкодження виявлено осколкові уламки, які направлено на експертизу, яка встановила, що представлені об’єкти  являють собою частини  оборонної осколкової ручної гранати Ф-1, споряджені запалом УЗРГМ, яка є вибуховим пристроєм основного військового призначення та відноситься до бойових припасів.

А оскільки громадянину С. дозволи на придбання, носіння, зберігання зброї, вибухових речовин, боєприпасів та вибухових пристроїв  не надавались, тому він вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ст.263КК України  –  незаконне носіння, зберігання та придбання бойових припасів без передбаченого законом дозволу.

По даному факту порушено кримінальне провадження, проведено слідство, матеріали направлено до суду для прийняття рішення по справі.

Шановні громадяни! Вкотре нагадуємо, що громадяни, які добровільно здали зброю, бойові припаси, вибухові пристрої які знайшли чи зберігали без відповідних дозволів – звільняються від кримінальної відповідальності.

На даний час  з 01.10.2017 по 31.10.2017року триває місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухових речовин. Тому щоб уникнути відповідальності та вберегти себе  і оточуючих від випадкового їх здетонування ( гранати, вибухові пристрої та ін..)  Ви можете звернутись до Миронівського ВП та їх здати.

Миронівський відділ поліції

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити