Вже минуло більше двадцять п’ять років як Україна вирвалася із радянського атеїстичного ярма. Після проголошення незалежності України невдовзі було проголошено незалежність УПЦ від Москви.

На наше покоління випав обов’язок відбудувати ті храми які були знищені у часи окупації і проповідувати Євангеліє Царства Божого навертаючи людей до Бога і Української Православної Церкви. Наша поїздка з “Громада Миронівщини” по парафіях Української Православної Церкви Київського Патріархату миронівського благочиння дає нам впевненість, що ми йдемо правильним шляхом, що сам Бог нас веде.

Храми відбудовуються, люди до Бога навертаються, наша Україна скидає із себе духовні кандали та будує свою, незалежну від Москви Церкву. Усі представники громад з якими ми спілкувалися випромінювали радість і щастя, хоч у багатьох на обличчі було видно втому від щоденної важкої праці.

Збудувати храм, зробити його окрасою села важка справа а привести до нього людей і зробити їх окрасою для Бога ще важче. У миронівському благочинні трудяться 5 священиків віддаючи всього себе служінню Богові. Це хороші священики і ми дякуємо Богові, що Він їх нам послав.

Українська православна традиція вчить, що священослужителі живуть “із престолу”, тобто із пожертв людей за яких вони моляться. Відвідавши парафії я був приємно вражений ставленням громади до священика і священика до громади. Між ними любов і розуміння. А де любов – там Бог.

Я, як благочинний миронівського благочиння хочу подякувати усім священикам, жертводавцям та трудівникам ниви Христової. Завершу словами апостола Павла: “Чого око не бачило й вухо не чуло, і що на серце людині не впало, те Бог приготував був тим, хто любить Його!”  1 Коринтян, 2:9

З повагою миронівський благочинний отець Володимир Петрик

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

one × two =

Очистити формуВідправити