23 жовтня, в понеділок, Благочинний Миронівського району настоятель Храму Всіх святих Землі Української священник Володимир запропонував зробити репортаж з будівництва та з вже діючих храмів Української Православної Церкви в Миронівському районі.

Розпочали ми з Храму в селі Пустовіти, потім Храми в селах Карапиші, Олександрівка, Зеленьки, Козин, завершили маршрут в Миронівці.

Сьогодні пропонуємо відео та фото з будівництва Храму в селі Козин:

19 червня, село Козин, закладання Каменя та освячення Хреста під будівництво храму Святого Архістратига Михаїла” –  це перша публікація на сайті про початок будівництва храму в селі Козин.

Наступний матеріал – “Козин – будівництво храму УПЦ КП Архистратига Михаїла, 24 листопада 16р“, на той час вже зведено капличку, фундамент і проведені інші роботи.

Пройшло трохи більше року – зведені стіни храму, формується громада прихожан, відбувається церковна служба. Наступного року певно закінчать будівництво. Одним словом – рухаються вперед, не сплять і не чекають, що хтось прийде і все для них зробить, але допомозі в побудові храму будуть раді та чекають на спонсорів.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

7 + sixteen =

Очистити формуВідправити