Пустовіти: храм святого апостола і євангелиста Івана Богослова

Сьогодні пропонуємо до Вашої уваги відеорепортаж з храмів Української Православної Церкви Київського Патріархату в Миронівському районі, котрий було відзнято також в понеділок 23 жовтня.

Репортаж про будівництво Храму в селі Козин ми публікували вчора: “Храм Святого Архістратига Михаїла УПЦ КП в с Козин Миронівського р-ну“.

Дещо раніше на сайті “Карапиші.UA” детально показано хід будівництва церкви УПЦ КП в селі Олександрівка: “Храм УПЦ КП в Олександрівці – будівництво на стадії завершення”. Тож сьогодні особливої уваги даному будівництву давати не будемо, не має змісту повторюватись.

А от В Карапишах є що і кого показати – це новий священник Храму Різдва Пресвятої Богородиці Отець Григорій з величезним досвідом служіння – 35 років, “ветеран”, дуже цікава, енергійна і неординарна людина незважаючи на поважний вік.

На жаль, в Пустовітах ми не зуміли зустріти настоятеля Храму святого апостола і євангелиста Івана Богослова Отця Ігоря (хворів), тому репортаж знімали з Отцем Володимиром.

Тож просимо переглянути першу частину нашої поїздки по Храмах Миронівського району:

 Фото З Храму Різдва Пресвятої Богородиці УПЦ КП в селі Карапиші:

 Фото З Храму Покрови Божої Матері УПЦ КП в селі Олександрівка:

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

3 × five =

Очистити формуВідправити