Попередник Романа Насирова Ігор Білоус був першим, хто надав бізнесу Олександра Онищенка розстрочку зі сплати рентних платежів.
Про це свідчить рішення Солом’янського суду Києва.
У період з січня по травень 2015 року попередник Насирова надав розстрочку компаніям Онищенко.
Як стверджується в судових документах, «територіальними податковими органами і ГФС України в особі попереднього голови (Ігоря Білоуса) були прийняті відповідні рішення про розстрочення грошових зобов’язань на загальну суму 103 млн грн».
А саме: для ТОВ «Фірма« Хас »- на суму 17 млн ​​грн, для ТОВ« Карпатнадраінвест »- на суму 8 млн грн і ТОВ« Надра Геоцентр »- на суму 77 млн ​​грн.
Саме тоді керівники підконтрольних Онищенко компаній – «Надра Геоцентр», «Карпатнадраінвест» і «Фірма« Хас »- маючи формальні підстави, звернулися із заявою про розстрочення податкових зобов’язань і подали відповідні звернення і документи, на підставі яких і було прийнято рішення.

Сьогодні слідство має докази, що ухвалюючи рішення про надання розстрочки зі сплати рентних платежів трьом компаніям, підконтрольним нардепу Олександру Онищенку, що діяли за договорами спільної діяльності з державною компанію ПАТ Укргазвидобування, голова ДФС Роман Насіров cвідомо проігнорував низку умов застосування цього інструменту.
Про це повідомляє прес-служба Національного антикорупційного бюро.
Зокрема, рішення про розстрочення сплати рентних платежів ухвалені “заднім” числом – без наявних на те обґрунтованих підстав та вже після настання встановлених дат сплати ренти згаданими компаніями. Розстрочення надавалися без погодження з Міністерством фінансів, хоча їхній термін виходив за межі одного бюджетного року.
Крім того, голова ДФС надав ПАТ Укргазвидобуванню та Державній службі геології та надр України недостовірну інформацію про відсутність у згаданих компаній податкового боргу. Цим він приховав факт невиконання операторами умов договорів про спільну діяльність в частині сплати до бюджету ренти за користування надрами, що могло б стати підставою для розірвання договорів між ПАТ Укргазвидобування та компаніями, задіяними у так званій “газовій схемі Онищенка”.

А тепер цікавіше: «- Да Насиров никогда в жизни сам мне реструктуризацию не организовал бы! Там ведь как было… Я сказал Порошенко, что у меня нет возможности финансировать вот эти политические проекты, голосование депутатов.
 А он мне говорит: ты финансируй, потом разберемся! Я говорю: единственное, с чего я могу брать деньги – это с ренты. Но её все равно надо будет рано или поздно платить! Петр Алексеевич говорит: ладно встречайся с Насировым и решайте, как вы будете это закрывать. В результате, придумали схему: Президент ее одобрил. Я купил актив с деньгами на счету. Это была фирма Арбузова с деньгами на счету — там было 120 или 130 миллионов долларов в Ощадбанке. Я ее купил за символическую стоимость. Должен был ими ренту закрывать. Ну а потом эти деньги он опять потребовал пускать на политические проекты…»


(З розмови з Олександром Онищенком. Париж. Франція. 30-те листопада 2016р.)

Сьогодні Роман Насіров попросив у всіх пробачення за своє нібито погане самопочуття під час судових розглядів щодо питання про його арешт.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

12 − 10 =

Очистити формуВідправити