• robota-za-kordonom
  • atskava
  • atsukraine

Вчора, 27 вересня, ми взяли інтерв’ю в міського голови міста Віталія Миколайовича Савенка. Віталій Миколайович розповів про те що вже з запланованого в місті виконали, які проекти ще в роботі і про  те, що з запланованих проектів на даний момент не виконано і цілком вірогідно виконати не зможемо.

На жаль не все залежно лише від наших бажань і можливостей. Досить часто неякісно спрацьовують партнери і хороші задуми приходиться переносити на більш пізній термін.

От і цього року, завдячуючи неузгодженим діям Київської обласної ради та Київської обласної держадміністрації деякі програми в місті під загрозою зриву. Та власне всі ми бачили останню сесію облради з кулачними боями депутатів…

Як наслідок на сесії не прийняли важливі для області фінансові рішення – в результаті через “панські чвари” страждають прості люди (на рахунках “заморожені” 2 міль’ярди 100 мільйонів гривень обласних коштів).

Все це в першій частині інтерв’ю з міським головою Миронівки Віталієм Савенком:

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити