• atsukraine
  • robota-za-kordonom
  • atskava

Вчора по обіді, в парку що знаходиться по вул. Героїв Небесної Сотні (поруч з церквою УПЦ Київського Патріархату) почав працювати “Казковий фонтан”.

Автор даної казкової композиції скульптор Горобець Сергій. Дещо раніше – минулого року пан Сергій виготовив для Миронівчан скульптуру “Козак Мирон Зелений”, також з фонтаном і підсвіткою. Що пам’ятник засновнику міста Миронівка козаку Мирону Зеленому, що наступна композиція “Казковий фонтан” у скульптора вийшли чудові. Але мені чесно кажучи “Казковий фонтан” привабливіший, може тому що дає відпочинковий настрій.

Підсвітка на “Казковому фонтані буде працювати з 8 години вечора і до 1 години ночі.

Від імені жителів міста дякую колективу депутатів міської ради Миронівки, міському голові Миронівки Віталію Миколайовичу Савенку, скульптору Сергію Горобцю за чудовий подарунок жителям міста.

P.S. В даний час проводяться налагоджувальні роботи з насосами фонтана, тому фонтан і підсвітка скульптури повноцінно будуть функціонувати з понеділка. Тоді ж ввечері понеділка спробую зробити фото і відео фонтану з освітленням, тому запрошую переглянути статтю ще раз ввечері в понеділок вже з оновленнями.

 

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити