Реконструкція дитячого освітньо – виховного комплексу “дитячий садок – середня школа” в Карапишах завершена. “Важко було і непросто…”, як сказав Анатолій Степанович Даниленко. Але сьогодні стара земська школа, збудована ще в 1905 році, продовжить служити доброму і прекрасному – дітям села Карапиші.

Незабаром в приміщеннях комплексу буде звучати радісний сміх дітей і стара школа заживе новим життям.

Не все що задумано Анатолієм Даниленком та сільським головою Карапишів Сергієм Руденком виконано –  реконструкція всього освітнього комплексу буде ще продовжуватись. Чекаємо на хороший пришкільний стадіон з біговими доріжками і ще багато цікавого і необхідного дітям. Але про це розкажемо дещо пізніше. А сьогодні коротка відеоекскурсія по комплексу від Анатолія Степановича Даниленка та інтерв’ю дане в Карапишах заступником голови Київської обласної ради, головою фракції РПЛ в облраді, Стариченком Миколою Анатолійовичем недільного ранку 2 квітня.

Микола Анатолійович, заслужений будівельник України, добре орієнтується і в складності виконаних робіт і в їхній якості – зауважень в нього не виникло, все виконано добротно і чесно. Комплекс будувався за фінансової підтримки облради, але не так просто і легко, як інколи здається, знайти серед маси нагальних проблем, потребуючих негайного фінансування, кошти на дітей.

Незважаючи на певний спротив, згуртована команда депутатів радикальної партії Ляшка в обласній раді, зуміла довести колегам – депутатам необхідність фінансування даного будівництва. Тож Микола Анатолійович разом з Анатолієм Степановичем Даниленком з гордістю дивились на вже завершений об’єкт будівництва. До речі, в цю школу ходив вчитись в дитячі роки і сам Анатолій Степанович, в ній будуть вчитись його онуки і правнуки – є чим гордитись нашому земляку.

Прошу переглянути відео та фото:

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити