14 жовтня в селі Потік біля Будинку культури відбулося святкування Дня захисника України, свята Покрови Пресвятої Богородиці, 75-ї річниці створення УПА та Дня українського козацтва. Із привітальним словом до жителів та гостей села звернулися: сільський голова Людмила Анатоліївна Музичка, мер міста Миронівки Віталій Миколайович Савенко, голова Миронівської районної організації ветеранів України Ігор Самійлович Савченко, Голова Громадської організації “Джерела національної гідності” Олексій Олексійович Петрик.
Настоятель Спасо-Преображенського храму протоієрей Євгеній Федорович побажав присутнім злагоди, добра та благополуччя, звернувся до Богородиці з проханням про мир, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу, аби на людей зійшла благодать, а душі наповнилися любов’ю, щирістю і всепрощенням.
Відбувся святковий концерт за участю вокального ансамблю “Потічанка” та гостей із м. Біла Церква гурту “ХамерТОН”.
Всі мали змогу покататися верхи на конях, поласувати смачною козацькою їжею, подивитися на виступи воєнно-патріотичного клубу “Яструб” та кінного клубу “Гонконг”.
Святкування відбулося за спонсорської допомоги Ігоря Васильовича Педченка та з гостинцями до столу від депутата Київської обласної ради гостинці Даниленка Анатолія Степановича.

На свято були запрошені учасники бойових дій району, для котрих був накритий святковий стіл – польова кухня від Чучмія Олександра

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити