• robota-za-kordonom
  • atsukraine
  • atskava

«Наші ініціативи дадуть можливість підняти економіку. Ми пропонуємо всім народним депутатам об’єднатися навколо реалізації нашого Антикризового плану. Слухайте мене і щастя вас не мине!», – наголосив Народний депутат України, лідер фракції Радикальної партії у ВР України Олег Валерійович Ляшко.

Олег Ляшко переконаний, що бюджетні кошти повинні йти на економічне зростання, а також на підвищення мінімальної заробітної плати до 6500 грн вже у 2018 році.
“Дуже важливо, щоб кошти платників податків не розкрадалися, а направлялися на найважливіші напрямки. Зокрема, на дорожнє, житлове будівництво. І ключове для нас в бюджеті – це мінімальна зарплата”, – зазначив він.
За словами Ляшка, анонсоване урядом збільшення мінімалки до 3700 грн недостатньо. РПЛ вимагає її підвищення до 5000 грн в цьому році і ще на 1500 грн – в наступному: “Сьогодні нам розповідають про пенсійну реформу, під виглядом якої намагаються підняти пенсійний вік і стаж, який дає право на отримання пенсій. Але це не вирішить проблеми низьких пенсій. Коли люди отримують мізерну зарплату, то і пенсія буде такою ж”.
Ляшко стверджує, пенсія буде високою, коли буде високою легальна зарплата. У той же час, за словами головного радикала, зараз 300 млрд грн зарплатного фонду знаходиться в тіні. Частково виправити ситуацію допомогло збільшення з ініціативи РПЛ мінімальної зарплати до 3200 гривень.
“В результаті того, що ми підняли вдвічі мінімальну зарплату, у нас додатково фонд зарплати – майже 200 млн гривень. Додаткові надходження до бюджету Пенсійного фонду 11-12 млрд гривень. Це означає, що є можливість вже зараз підняти соціальну пенсію, яка становить 947 гривень. Є можливість перерахувати пенсію для людей з великим страховим стажем, щоб не було зрівнялівки “, – зазначив Ляшко.
Щоб бізнес мав можливість безболісно підняти зарплати працівникам, РПЛ розробила Антикризовий план, який передбачає:
1. Зробити підключення до енергомереж безкоштовним, щоб зменшити початкові витрати на запуск бізнесу.
2. Прийняти закон про індустріальні парки і звільнити нові підприємства від сплати податків на п’ять років.
3. Провести масштабну енергомодернізацію підприємств, щоб знизити витрати на комунальні платежі за рахунок звільнення від податків імпортного обладнання.
4. Знизити ставки по кредитах для бізнесу з 25 до 10-15%.

“Буде у людей робота і нормальна зарплата – держава тільки виграє!”, – резюмував політик.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити