В середині літа, шестеро депутатів сільради в селі Малий Букрин Миронівського району Київської області влаштували Велику Липневу Малобрукинську революцію, а правильніше спробу захоплення влади.

Спочатку відсторонили від виконання обов’язків сільського голову, потім поміняли замки на дверях сільради і почали керувати згідно з своїм розумінням, а не користуючись законодавством. .
Селяни цієї новиною були, м’яко кажучи, здивовані.
Як результат – останні два місяці, мешканці кількох сіл і селищ в Миронівському районі замість того, щоб збирати врожай і займатися підготовкою до зими, ходять на мітинги.

Причина достатньо проста – земля, гроші, депутатські меркантильні інтереси, відсутність відповідальності за порушення законодавства.

Коротко історія конфлікту:

Фермер орендує у сільської ради землю, маючи певні фінансові відносини з іншим бізнесменом і розрахувується за свої фінансові зобов’язання суборендою вже засіяних ним земель.

Фермер має з Малобукринською сільською радою прямий договір оренди і сплачував за це орендну плату в бюджет села.

Суборендар не хоче сплачувати оренду власнику землі Малобукринській сільській раді, вважаючи це обов’язком орендаря (Фермера).

До справи підключаються місцеві сільські депутати (мотивація поведінки депутатів викликає подив і обурення селян). До справи підключаться правоохоронні органи. Результат роботи яких побачимо пізніше.

Подібних ситуацій безліч по всій Україні.

І ось враховуючи недобросовісно функціонуючу судову владу Держави ми маємо те, що маємо…

Відносно договорів суборенди земельних паїв, чим займаються в районі сьогодні окремі фірми та підприємці – там простір для махінацій та фінансових маніпуляцій просто вражає. Схема достатньо проста, але ефективна. Орендар бере оренду у власника земельний наділ, підписує договір оренди з певними зобов’язаннями перед власником землі. Потім передає орендовану землю в суборенду третій особі (суборендарю) і далі виникає колізія – ні перший, ні другий не платять за оренду землі. Орендар вважає що це має робити суборендар, а суборендар вважає що це обов’язки орендаря.Виникає договірний футбол з грамотно поставленими пасами.

Тож громадяни уважно відностесь до свого майна (землі) – шахраїв сьогодні дуже багато, не ведіться на обіцянки манни небесної від новітніх Остапів Бендерів, які обіцяють збудувати для вас Нь’юВасюки. Ситуація в Малому Букрині є прикладом.

P.S. Відео не є власністю сайту “Громада Миронівщини” і коментарі там не наші.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

three × 4 =

Очистити формуВідправити