• atskava
  • robota-za-kordonom
  • atsukraine

Свою історію коледж веде з 1920 року – незабаром сторіччя. Про коледж: чим він живе, про учбовий процес та побут студентів можна ознайомитись на сайті коледжу: “Маслівський аграрний технікум імені П.Х. ГАРКАВОГО Білоцерківського національного аграрного університету“.

Були в майже столітній історії Маслівчан і періоди стрімкого росту і на жаль, власне як і по всій Україні, не самі найкращі для навчання студентів часи. Було різне і по всякому…

Але колектив вистояв – працює і рухається далі, останні роки дуже динамічно, особливо останні роки. Після 2009 р. Маслівський аграрний технікум ім. П.Х.Гаркавого було реорганізовано шляхом приєднання до Білоцерківського національного аграрного університету як відокремлений структурний підрозділ  – “Маслівський аграрний технікум ім. П.Х.Гаркавого Білоцерківського національного аграрного університету”.

Звичайно зразу все не стало кращим – позитивні зміни в коледжі відбуваються поступово – але відбуваються, і це не може не радувати.

Сьогодні, та й вчора також, всім нелегко і непросто, але якщо наполегливо працювати то будуть результати. От і працюють на результат педагогічний колектив коледжу та та Білоцерківського аграрного університету – нині це одне ціле і це добре. Часто буває в коледжі (ні, не гість), а повноправний куратор учбового закладу Анатолій Степанович Даниленко. І хто б не пробував заперечувати про роль особистості в історії держав чи подій, це не той випадок – саме завдяки діям Анатолія Даниленка (технікум, а тепер вже коледж) отримав нові перспективи розвитку і на сьогодні достойно розвивається.

Про коледж, досягнення колективу викладачів і студентів та перспективи аграрної освіти в регіоні в інтерв’ю директора коледжу Пахович Наталії Марцинівни:

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити