В суботу, 20 травня, в Києві пройшов фестиваль родинної творчості “Мелодія двох сердець”, засновниками якого є подружжя Віталій та Світлана Білоножко. У концертній програмі виступали відомі українські виконавці, знамениті творчі родини акторів, співаків, громадських діячів, спортсменів, журналістів!

На сцену вийшли журналіст і письменник Дмитро Гордон і його дружина, головний редактор інтернет-видання “ГОРДОН” Олеся Бацман, співак Віталій Білоножко з дружиною, диктором Світланою Білоножко, співачка Тетяна Піскарьова, актор Богдан Бенюк з онукою, актори і подружжя Ольга Сумська та Віталій Борисюк, співачка Надія Крутова-Шестак, гурт Ottawan.

Віталій Білоножко: “… війна триває, тому цього року ми акцентували на патріотичних піснях і антивоєнній тематиці”.

За словами Білоножка, телеверсія концерту буде готова ближче до осені, можливо, до Дня Незалежності. В залі був повний аншлаг. Захід, який тривав п’ять годин, знімали 16 камер, а акомпанував виконавцям оркестр Збройних сил України.

Одним із співорганізаторів концерту був Білоцерківський Національний Аграрний Університет на чолі з ректором, депутатом Київської обласної ради Даниленком Анатолієм Степановичем.

Анатолій Степанович і творчий колектив Білоцерківського університету привітали сім’ю Білоножків і всіх присутніх в залі добрими словами і чудовим виступом (подивитесь на першому відео), вручили хліб, сіль і побажали подальших творчих успіхів. Отримали масу овацій за професійний виступ. Та як студентам не вразити зал, якщо сам ректор розкішно співає українські пісні та декламує вірші і гуморески, яких знає безліч, що й продемонстрував глядачам на сцені Палацу “Україна” суботнього вечора.

Отримали артисти і підтримку від Карапишівського СТОВ “Агросвіт”. Оскільки концерт був досить довгий і артисти зголодніли, то отримали в антракті для відновлення творчої наснаги смачний фуршет від торгової марки “Карапишівські ковбаси” і ресторану “Кав’ярня в Карапишах”. Тому можна вважати, що співорганізатором (щонайменше спонсором) концерту є і дружина Анатолія Степановича, Валентина Петрівна Даниленко, генеральний директор СТОВ “Агросвіт”, якому належать ТМ  “Карапишівські ковбаси” і ресторан “Кав’ярня в Карапишах”.

Анатолій Степанович запросив на концерт і близьких друзів – 150 чоловік з п’яти районів Київщини отримали в дарунок від співочого ректора і свого друга квитки на концерт. П’ять автобусів, оплачених попередньо Анатолієм Даниленком, привезли людей на концерт і розвезли по домівкам по закінченні.

Дуже вдячні за масу позитивних вражень і хороший настрій нашому другу і депутату Анатолію Степановичу Даниленку.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити