Пройшло півтора місяці з часу публікації статті “Екскурсія по Миронівці від міського голови Віталія Савенка – в Миронівці є що показати!” на нашому сайті.

Здається це не геть багато в житті провінційного міста – що можна змінити в маленькому районному центрі за цей час?

Можна змінити дуже багато, якщо мати бажання робити добрі справи (не обговорювати, а саме робити), якщо любити своє місто і своїх горожан.

Йдучи знімати відео в мене була підозра, що міським головою Миронівки Віталієм Миколайовичем Савенком приготовані Миронівчанам сюрпризи, але що їх стільки – навіть не уявляв.

Втім, пропоную побачити на відео самим (приказку “краще один раз побачити, ніж п’ять разів почути” ніхто ще не відміняв):

One thought on “Мер Миронівки В Савенко: “… благоустрій міста це не двомісячник – це кропітка щоденна робота протягом року”, (відеоекскурсія містом)

  1. Дякую, що не забули про наший майданчик. Ми Вас чекали одного з вечорів – тут завжди багато дітей і батьків. Особливо у вихідні! Хотіли поговорити про освітлення спортивного майданчику, тому що тепер дітей побільшало і гуляють допізна. А з освітленням є проблема. Але, я думаю, з Вашою допомогою вона вирішувана.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

one × 1 =

Очистити формуВідправити