Миронівка:15 лютого – 28-річниця виведення військ з Афганістану, мітинг
Миронівка: 15 лютого – 28-річниця виведення військ з Афганістану, концерт1
Миронівка: 15 лютого – 28-річниця виведення військ з Афганістану, концерт2
Миронівка: 15 лютого – 28-річниця виведення військ з Афганістану, концерт3
Миронівка: 15 лютого – 28-річниця виведення військ з Афганістану, концерт4
Миронівка: 15 лютого – 28-річниця виведення військ з Афганістану, третій тост...

15 лютого, Україна відзначила 28-ту річницю виведення радянських військ з Демократичної Республіки Афганістан.

За 10 років «неоголошеної» війни в Афганістані додому до своїх матерів, дружин, дітей не повернулися 15 тисяч солдатів, з них – 3360 українців. Історія Афганістану написана сльозами матерів, тисячами обірваних життів солдатів. На жаль, і зараз в нашій країні ллються сльози матерів і дітей. Кожен день в чийсь будинок приходять похоронки з зони АТО.
На превеликий жаль, сьогодні воїни-учасники АТО можуть виявитися в такому ж становищі, як і ветерани-інтернаціоналісти. Адже про них періодично в чиновницьких кабінетах намагаються забути, позбавити пільг і пенсій.
Все, про що сьогодні мріє кожен українець – припинення конфлікту на Сході. Ми всі розуміємо, що більше так тривати не може, і необхідно зробити все від нас залежне, щоб повернути мир в Україні. Тільки тоді ми зможемо спокійно жити і думати про майбутнє для своїх дітей.

Відзначили цю дату і в Миронівці.

В даних заходах взяло участь керівництво району, воїни інтернаціоналісти,  ветерани Другої світової війни, керівники  підприємств, установ та організацій району, представники політичних партій, громадських організацій району та жителі міста.
Учасники заходу поклали квіти до пам’ятника воїнам-афганцям та вшанували пам’ять про загиблих у Афганістані хвилиною мовчання.
Коментуючи подію, голова Миронівської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Юрій Колісник зауважив:
– Сьогодні, вшановуючи пам’ять полеглих, ми не маємо жодного морального права давати політичну оцінку тим подіям. Адже за підрахунками істориків, протягом минулого тисячоліття лише 30 років не було воєн…
Тож нині, у наш непростий час, коли загарбник зазіхає на незалежність та територіальну цілісність країни пам’ятати подвиг наших земляків у війні 28 річної давнини, тільки пам’ять надасть нам впевненість у правоті нашої справи і приведе до перемоги.
Хочу побажати усім, хто пройшов через пекло воєнного лихоліття і сьогодні потерпає від віроломства ворога – здоров’я, наснаги та довголіття.  А полеглим – вічна пам’ять і слава у наших серцях і обов’язкової перемоги!
До його слів приєдналися голова Миронівської районної організації ветеранів України Ігор Савченко та міський голова Віталій Савенко.
Після офіційної частини заходу розпочалася концертна програма приурочена Дню вшануванню учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виводу військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.
Урочисту частину заходу було розпочато з нагородження воїнів-афганців подяками голови Миронівської районної державної адміністрації та голови районної ради.

Привітав присутніх теплим словом, а воїнів – ветеранів, грамотами та цінними подарунками, присутній в залі депутат Київської обласної ради Анатолій Степанович Даниленко. Концертна програма подарована вихованцями Анатолія Даниленка не залишила байдужим нікого.

Класно відпрацювали таланти з Білоцерківського Аграрного Університету, дякуємо їм та іхньому ректору Даниленку Анатолію Степановичу.

По завершенню поздоровлень та концерту воїни – інтернаціоналісти вшанували пам’ять загинувших друзів і побажали здоров’я живим вже в кафе, де і “підняли “Третій””, (та і не лише “третій”) тост.

Дякуємо Анатолію Степановичу за суттєву допомогу в організації гостинного столу, розуміння потреб людей, щирість і щедрість.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити