Під час проведення профілактичних заходів, спрямованих на виявлення та вилучення з незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки працівниками Миронівського ВП під час відпрацювання одного з населених пунктів району отримано інформацію про те, що в підвалі однієї з багатоповерхівок гр.А. незаконно зберігає бойові припаси, вибухові речовини та вибухові пристрої.

Так, в середині березня поточного року, з метою виявлення та фіксації відомостей щодо обставин вчинення кримінального правопорушення працівниками поліції Миронівського ВП було проведено огляд підвального приміщення однієї з багатоповерхівок, в якому мешкає гр.А. та яким користується останній та його сім”я для консервації та різних інструментів. В ході огляду підвального приміщення було виявлено та вилучено: невідому кристалічну речовину схожу на вибухову, 4 предмета схожих на ручні гранати, предмети схожі на патрони різного калібру у кількості 34 шт., два предмета схожих на штики для гвинтівки. Дані предмети вилучено та направлено для проведення відповідних експертиз.

По даному факту порушено кримінальне провадження, на порушника чекає відповідальність за незаконне зберігання боєприпасів та вибухівки.

Шановні громадяни!

Як бачимо, в даному випадку все обійшлося без пригод і ніхто не постраждав. Адже боєприпаси – це річ не передбачувана і можуть здетонувати в будь-який час. Тому варто замислитись над тим, що Ви зберігаєте і де, і чи не загрожує це іншим.

Тому вкотре наголошуємо, що за незаконне носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передачу чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу законодавством передбачено кримінальну відповідальність за ст.263 КК України.

Громадяни, які добровільно звернулися до поліції, щоб здати зброю, боєприпаси, вибухові матеріали та спеціальні засоби, що незаконно зберігали, звільняються від кримінальної відповідальності.

Тому, якщо Ви володієте інформацією про осіб, які незаконно зберігають зброю, боєприпаси та вибухівку, або Ви самі віднайшли боєприпаси часів Великої Вітчизняної війни, просимо повідомляти Миронівський ВП за тел.5-13-41 або безкоштовно з мобільного 102.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити