Інтерв’ю з міським головою м.Миронівка Віталієм Миколайовичем Савенком про стан справ в місті планували на кінець місяця, перед зимою. Але виникли запитання, тому вирішили поговорити сьогодні.

Питання стосувались життя міста, підготовки до зимових холодів і прибирання снігу та льоду з вулиць Миронівки. Не обійшли увагою також створення територіальної громади з центром в місті Миронівка. Віталій Миколайович озвучив ту конфігурацію громади, яка пропонувалась до розгляду Миронівською районною радою та Миронівською РДА (зі збереженням сьогоднішнього впливу цих структур на процеси в місті і районі). Уточнили – чи рухається Миронівка до Європейських цінностей в даний час, а то прапор Євросоюзу чомусь з флагштоку зник (може планують до “100 – річчя більшовицького перевороту” підняти інший стяг?).

Міський голова попросив громаду “не панікувати” – все, що не встигли по тим чи іншим причинам виконати цього року, буде виконано в наступному. Це стосується і твердого покриття вулиць в місті, і робіт по сміттєзвалищу і інших незавершених проектів.

Нещодавно , а саме в вересні цього року, в Миронівці за підтримки Миронівської міської ради та міського голови міста відбувся один з етапів велосипедних змагань, ми писали них: “Дні фіз. культури і спорту в Україні – вітання здоровим та міцним. Всеукраїнські змагання «Велогонка миру» в Миронівці.

Тож в особі всіх Миронівчан, хто не був байдужим до даних змагань та спорту і фізкультури в цілому, міського голову Миронівки відзначили подякою Президента ФВС України, з чим і вітаємо Віталія Миколайовича.

Ці та інші важливі для Миронівчан питання в інтерв’ю міського голови м.Миронівка Віталія Савенка:

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити