Вчора, 5 вересня, по завершенню літа, ми вирішили взяти інтерв’ю в міського голови Миронівки Віталія Миколайовича Савенка про те наскільки місто готове до холодів і зими та про стан справ щодо створення об’єднаної територіальної громади з центром в місті Миронівка.

Зателефонували під час наради з питань благоустрою міста – готуємось до дня Миронівки 16 вересня, тож турбот у міського голови дуже багато, а часу обмаль.

Тож основне з інтерв’ю: все достатньо непогано – те що планувалось міською радою виконано в повному обсязі, перезимуємо без неприємностей і неочікуваних проблем. Відносно створення ОТГ також все рухається достатньо успішно – до закінчення 2017 року громада буде створена і в 2018 рік ввійдемо вже з новим, більш наповненим бюджетом, і іншими позитивними для міста і жителів громади новаціями.

По все це в інтерв’ю міського голови Миронівки Віталія Миколайовича Савенка:

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

twenty − eighteen =

Очистити формуВідправити