• atskava
  • atsukraine
  • robota-za-kordonom

Вже стало традицією брати щонайменше один раз в місяць інтерв’ю в міського голови Миронівки Віталія Миколайовича Савенка. І що не місяць – місто стає кращим, зручнішим для Миронівчан, більш привабливим для гостей і цікавішим. З’являються якісь нові об’єкти, ремонтується і приводиться до ладу раніше збудоване. Ведеться кропітка, щоденна, часто напружена робота. Чому напружена – тому що часто кошти для виконання запланованих робіт виділяються не на початку фінансового року, а в кращому випадку в середині року, а то й під новий рік, так. як це бувало пару років раніше.

Віталій Миколайович коротко розказав як відбувається співфінансування міських програм Київською обласною радою, хто лобіює інтереси міста і допомагає в виділенні коштів для Миронівки. Адже не секрет – нам самим дуже важко профінансувати ремонт міських доріг, реконструкцію звалища твердих побутових відходів і інші глобальні проекти, на все це коштів в міському бюджеті просто не вистачить.

Про те що сьогодні відбувається в Миронівці, що незабаром міська рада презентує жителям міста, в сьогоднішньому інтерв’ю. з міським головою Миронівки Віталієм Савенком.

One thought on ““Місто живе, працює, розвивається…” – інтерв’ю міського голови Миронівки В Савенка

  1. Віктор

    Поставте, будь ласка, погруддя (обеліск) Шевченку в середині круга, що біля автовокзалу!

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Очистити формуВідправити