В той час, коли Миронівська райрада та РДА визначаються як і на які кошти працювати і існувати в наступному році, міська рада Миронівки займається конкретними необхідними миронівчанам справами – прибирає місто від снігу, організовує святкування Дня Святого Миколая, робить новорічні подарунки жителям міста.

Вчора, в Миронівці,в Парку “Небесної Сотні”, що біля Храму УПЦ КП, презентували черговий новорічний сюрприз для активного відпочинку – “Мотузяний парк”:

Сьогодні вранці міський голова Миронівки Віталій Миколайович Савенко особисто випробував на міцність, зручність та безпечність спрощений альпіністсько – гірський комплекс, яким є даний “мотузяний парк”.

Вердикт міського голови – класно, тренуватись і відпочивати можна.

Вердикт сайту “Громада Миронівщини” – міський голова має хорошу фізіологічну та психологічну підготовку, знаходиться в чудовій формі, витримує суттєві фізичні навантаження без особливої шкоди для здоров’я. Як наслідок – може принести місту ще немало позитиву, тому давайте допомагати йому і підтримувати.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не буде опублікована. Обовʼязкові поля позначені *

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

eight + four =

Очистити формуВідправити